G-ZH3C8VHV1F
Genel

İrem Derici,’’ Suratımın Orta Yerine Tükürün’’

İrem Derici,’’ Suratımın Orta Yerine Tükürün’’

Pop müziğin başarılı ismi İrem Derici, seyircisine şov yapmak için cebinden 200 Bun TL harcama yaparak bir ilki yaşatmaya çalışaca

Yaz aylarında sanatseverlerin vazgeçilmez sahnesi olan İstanbul Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda bu yıl ilk defa sahne alacak olan İrem Derici geceli gündüzlü kendisine dinlemeye geleceklere hazırlayacağı özel sahne şovları için çalışıyor.  28 Eylül Salı akşamı Bayhan Prodüksiyon’un organizasyonu ile Harbiye Açıkhava’da konser verecek olan İrem Derici, çok iddialı konuştu. “Dünya standartlarında bir konser izleyeceksiniz” dedi.

Provaları yaklaşık 2 ay süren ve 130 kişilik dev bir ekiple çalışan İrem Derici “Dünya standartlarında bir konser izlemezseniz, suratımın orta yerine tükürün” diyerek esprili diliyle iddiasını ortaya koydu.

 

Haftada iki gün dansçılarıyla provalar yapan İrem Derici‘ye özel sahne tasarlanırken, sahne arkasında kullanılacak efektler Amerika‘dan satın alındı.İlk Harbiye Açıkhava konserinin bu büyük şovu için İrem Derici cebinden şuana kadar 200 bin TL harcadı. Bu hazırlıklar benim dinleyicime bir teşekkürüm diyen İrem Derici, tüm sevenlerini konserine davet etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL