G-ZH3C8VHV1F
Siyaset

Gebzeli gençler Erdoğan’ın yanında

Gebzeli gençler Erdoğan’ın yanında

AK Parti Gebze Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından organize edilen Gençlik Buluşmasında Gebzeli gençlerle bir araya gelen AK Parti Gebze İlçe Başkanı Recep Kaya, “Gençlerden aldığımız destek ve güçle inşallah 28 Mayıs’ta bir rekora imza atacağız” dedi.

28 Mayıs’ta gerçekleşecek Cumhurbaşkanlığı 2. Tur seçimlerine sayılı günler kala çalışmalarına hız kesmeden devam eden AK Parti, Gebze’de gençleri bir araya getirdi. AK Parti Gebze Gençlik Kolları Başkanı Av. Bilal Durmuş Kurt’un ev sahipliğinde düzenlenen Gençlik Buluşması, AK Parti Gebze İlçe Başkanı Recep Kaya, MHP Gebze İlçe Başkanı Bülent Özdemir, Kadın Kolları Başkanı Habibe Çırak’ın katılımı ve Gebzeli gençlerin yoğun ilgisiyle gerçekleştirildi.

“GENÇLERİMİZİN DESTEĞİYLE YENİ BİR REKOR KIRACAĞIZ”
Programda gençlerle konuşarak Türkiye Yüzyılı vizyonunun öneminden bahseden AK Parti Gebze İlçe Başkanı Recep Kaya, “Gençlere en fazla değeri veren, onlara güvenen tek lider Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dır. Seçme ve seçilmede gençlerin umudu olmuştur. Bizde liderimizin yolunda giderek gençlerle gönülden gönüle köprüler kurmaya devam ediyoruz. Gençlerimiz bizim gözbebeğimizdir. Onlardan aldığımız destek ve güçle inşallah 28 Mayıs’ta bir rekora imza atacağız” ifadelerini kullanarak, 28 Mayıs’ta yapılacak olan seçimlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a güçlü bir destek istedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL