G-ZH3C8VHV1F
Türkiye - Süper Lig
Ankaragücü
13:30
Fatih Karagümrük
Sivasspor
16:00
Beşiktaş
Antalyaspor
19:00
Gaziantep
Türkiye - 1. Lig
BB Erzurumspor
13:30
Tuzlaspor
Bandırmaspor
13:30
Denizlispor
Boluspor
16:00
Pendikspor
Rizespor
19:00
Öznur Kablo Malatyaspor Kulübü
Kulüp Hazırlık Maçları
Vissel Kobe
05:00 0 : 0 13'
13'
Matsumoto Yamaga FC
TJ Sokol Lanzhot
12:00
FC Malacky
SC Weiz
12:00
Tus Heiligenkreuz
FK Fotbal Trinec
12:00
MFK Frydek Mistek
Sigma Olomouc (B)
12:00
FC Slovan Rosice
Botev Plovdiv
12:00
POFC Botev Vratsa
FK Blansko
12:30
TJ Start Brno
FC Bihor Oradea
12:45
CSC Dumbravita
Su Rebenland
13:00
SV LEBRING
FK Dukla Prag
13:00
TJ Slovan Velvary
St. Pölten
13:00
TWL Elektra
MKS Arka Gdynia
13:00
Radunia Stęzyca
Sandecja Nowy Sacz
13:00
RKS Garbarnia Krakow
MFK Vyskov
13:00
SK Unicov
Energetik BGU Minsk
13:00
Bate Borisov
FC Vlasim
13:00
SK Benesov
Csa Steaua Bucuresti
13:00
FC Metaloglobus Bucuresti
NK Dubrava Zagreb
13:00
NK Zagorec Krapina
FC Vysocina Jihlava
13:00
SK Slavia Prague B
MFK Chrudim
13:00
FC Viktoria Zizkov
Gwarek Tarnowskie Gory
13:00
MKS Kluczbork
ASU Politehnica Timisoara
13:00
Scm Zalau
ND Beltinci
13:00
NK Bistrica
GKS Tychy
13:00
GKS Katowice
FC Transmash Mogilev
13:30
Belshina
SAK Celovec/Klagenfurt
13:45
Asko Wolfnitz
FK Kauno Zalgiris
14:00
FC Hegelmann Litauen Kaunas
Broenshoej BK
14:00
Frederiksberg Alliancen 2000
First Vienna
14:00
SC Neusiedl am See 1919
KS Gornik Polkowice
14:00
Sleza Wroclaw
Gais
14:00
Varbergs
Asker Fotball
15:00
Lyn 1896 FK
KF Besa Doberdoll
15:00
ASC Otelul Galati
Zaglebie Sosnowiec
15:00
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
Jönköping Södra
15:00
Helsingborg IF
Skeid
16:00
Moss FK
Ruch Chorzow
16:00
GKS Jastrzebie
Deutschlandsberger SC
17:00
Sturm Graz II
Hammarby IF
17:00
SK Brann
Osters IF
17:00
Skovde AIK
Utsiktens BK
18:00
Orgryte IS
Türkiye (Diğer) - 2. Lig
Somaspor
13:00
Amed Sportif Faaliyetler
Afjet Afyonspor
14:00
Batman Petrolspor
Isparta 32 Spor
14:00
Tarsus İdman Yurdu
Düzcespor
14:00
İnegölspor
Menemen Belediyespor
14:00
Bayburt İÖİ
Şanlıurfaspor
14:00
Esenler Erokspor
Bursaspor
14:00
Yeni Çorumspor AŞ
Arnavutkoy Belediyesi Genclik Ve Spor
14:00
Ankaraspor
Zonguldak Kömürspor
14:00
Kırklarelispor
Diyarbekirspor AS
14:00
Fethiyespor
Etimesgut Belediyespor
14:00
Balıkesirspor
Van Spor FK
14:00
Adıyaman 1954
Iskenderunspor AS
14:00
1461 Trabzon FK
Kocaelispor
14:00
Sarıyer
Karacabey Belediyespor
14:00
Pazarspor
Kirsehir Belediye Spor
14:00
Serik Belediyespor
Ankara Demirspor
14:00
1928 Bucaspor
Kastamonuspor
14:00
Uşakspor
İngiltere - Premier Lig
Everton FC
15:30
Arsenal FC
Aston Villa
18:00
Leicester City FC
Brentford
18:00
Southampton
Brighton & Hove Albion FC
18:00
Bournemouth
Wolverhampton Wanderers FC
18:00
Liverpool
Manchester United FC
18:00
Crystal Palace FC
Newcastle United FC
20:30
West Ham United FC
İspanya - LaLiga
Espanyol Barcelona
16:00
CA Osasuna
Elche
18:15
Villarreal
Atletico Madrid
20:30
Getafe
Real Betis Sevilla
23:00
Celta de Vigo
Almanya - Bundesliga
Borussia Dortmund
17:30
Freiburg
Union Berlin
17:30
Mainz 05
Köln
17:30
RB Leipzig
Eintracht Frankfurt
17:30
Hertha Berlin
Bochum
17:30
Hoffenheim
Borussia Monchengladbach
20:30
Schalke 04
Fransa - Ligue 1
Paris St. Germain
19:00
Toulouse FC
Troyes
21:00
Olympique Lyon
Stade Rennais
23:00
Lille OSC
İtalya - Serie A
US Cremonese
17:00
US Lecce
AS Roma
20:00
Empoli FC
Sassuolo Calcio
22:45
Atalanta BC
Hollanda - Eredivisie
Volendam
20:45
AZ Alkmaar
FC Emmen
22:00
Vitesse Arnhem
FC Utrecht
22:00
SC Heerenveen
Excelsior Rotterdam
23:00
RKC Waalwijk
Belçika - Pro League
Cercle Brugge
18:00
Standart Liege
RFC Seraing
20:15
Oud-Heverlee Leuven
Eupen
20:15
VC Westerlo
ST. Truidense VV
22:45
KV Kortrijk
Portekiz - Premier Lig
Santa Clara Azores
18:30
Boavista Porto
Benfica Lisbon
21:00
Casa Pia Lisbon
Estoril Praia
23:30
Vitoria Guimarares
İskoçya - Premier Lig
Aberdeen FC
18:00
Motherwell FC
Heart of Midlothian FC
18:00
Dundee United
Livingston FC
18:00
Kilmarnock FC
Glasgow Rangers
18:00
Ross County
St Mirren
18:00
Hibernian FC
Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Group 1
Sile Yildizspor
14:00
Karşıyaka
Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Group 2
Orduspor 1967
14:00
Turgutluspor
Afrika Uluslar Şampiyonası
Cezayir
22:30
Senegal
AFC Şampiyonlar Ligi
Al Duhail SC
18:00
Al-Rayyan
AL Faisaly FC
18:00
Foolad Khuzestan FC
Atlantik Kupası
FC Copenhagen
18:00
IF Elfsborg
Kulüpler Dünya Kupası
Wydad AC
17:30
Al Hilal (KSA)
Seattle Sounders
20:00
Al Ahly SC (Egy)
Türkiye (Diğer) - U19 1. Lig
BB Erzurumspor
12:00
Samsunspor
Erokspor
12:00
Ankara Keçiörengücü
Pendikspor
12:00
Gençlerbirliği
Çaykur Rizespor
12:00
Adanaspor AŞ
Tuzlaspor
12:00
Afjet Afyonspor U19
Sakaryaspor
12:00
Manisa Futbol Kulubu U19
Bandırmaspor
12:00
Denizlispor
Eyupspor
12:30
Eskişehirspor
Balıkesirspor
14:30
Altay
Türkiye (Diğer) - U19 Süper Lig
Mke Ankaragucu
12:00
Hatayspor
Aytemiz Alanyaspor
12:00
Gazişehir Gaziantep FK
Ankaraspor
12:00
Adana Demirspor
Göztepe
12:00
Kayserispor
İstanbulspor AŞ
12:00
Galatasaray
Fatih Karagümrük
12:00
Fenerbahçe
Beşiktas JK
12:00
Ümraniyespor
Demir Grup Sivasspor
12:00
Konyaspor
Giresunspor
12:00
Antalyaspor
Bursaspor
12:00
Kasımpaşa
Yeni Malatyaspor
12:00
Boluspor
Trabzonspor
12:00
Altınordu FK
İngiltere - Championship
Norwich City FC
15:30
Burnley
Rotherham United
15:30
Sheffield United
Blackburn Rovers
18:00
ER
Wigan
Huddersfield Town
18:00
Queens Park Rangers
Hull City
18:00
Cardiff City
Luton Town
18:00
Stoke City
Middlesbrough
18:00
Blackpool
Millwall
18:00
Sunderland
Preston North End
18:00
Bristol City
Reading
18:00
Watford
Swansea City
18:00
Birmingham City
İngiltere - Lig 1
Accrington Stanley
18:00
Lincoln City
Bolton Wanderers
18:00
Cheltenham Town
Bristol Rovers
18:00
Milton Keynes Dons
Cambridge United
18:00
Ipswich Town
Derby County
18:00
Morecambe FC
Exeter City
18:00
Charlton Athletic
Fleetwood Town
18:00
Burton Albion
Forest Green Rovers
18:00
Peterborough United
Oxford United
18:00
Shrewsbury Town
Port Vale
18:00
Wycombe Wanderers
Portsmouth
18:00
Barnsley
Sheffield Wednesday
18:00
Plymouth Argyle
İngiltere - Lig 2
Newport County
15:45
Swindon Town
Bradford City
18:00
Mansfield Town
Carlisle United
18:00
Harrogate Town
Colchester United
18:00
Barrow
Crewe Alexandra
18:00
Grimsby Town
Doncaster Rovers
18:00
Hartlepool United
Gillingham FC
18:00
Crawley Town
Leyton Orient London
18:00
Wimbledon
Northampton Town
18:00
Walsall
Salford City
18:00
Rochdale
Stockport County FC
18:00
Tranmere Rovers Birkenhead
Sutton United
18:00
Stevenage FC
İngiltere - Ulusal Lig
Aldershot Town FC
18:00
Dorking Wanderers
Boreham Wood FC
18:00
Chesterfield FC
Bromley
18:00
Maidenhead United FC
Eastleigh
18:00
Woking
Oldham Athletic
18:00
FC Halifax Town
Solihull Moors
18:00
Gateshead
Southend United
18:00
York City FC
Torquay United
18:00
Notts County
Wealdstone
18:00
Dagenham and Redbridge FC
Yeovil Town
18:00
Maidstone United FC
Altrincham
20:20
Wrexham
İspanya - İkinci Lig B
CD Diocesano
18:15
Navalcarnero
UD Mutilvera
18:30
SD Beasain
Burgos CF Promesas
18:30
Real Oviedo B
AD San Juan
19:00
CA Cirbonero
Real Valladolid Promesas
19:00
Polvorin FC
İspanya - LaLiga 2
Huesca
18:15
CD Mirandes
Leganes
18:15
Sporting de Gijon
Tenerife
20:30
Albacete Balompie
Alaves
23:00
Eibar
İspanya - Premier Lig, Bayanlar
Athletic Bilbao
14:00
UDG Tenerife
Alhama CF Femenino
14:00
Levante Las Planas FC
Deportivo Alaves
18:00
Levante UD
Valencia CF
20:15
Real Madrid
İspanya - Primera Federacion
RB Linense
19:00
Linares
Real Union Irun
19:00
CF Intercity
CF Talavera de la Reina
21:00
Algeciras CF
Deportivo La Coruna
21:00
Merida
UD Cornella
21:00
Barcelona Atletic
Murcia
21:00
Real Sociedad San Sebastian B
Almanya - 2. Bundesliga
Jahn Regensburg
15:00
Arminia Bielefeld
Eintracht Braunschweig
15:00
1. FC Heidenheim
Kaiserslautern
15:00
Holstein Kiel
St Pauli
15:30
Hannover 96
Hansa Rostock
15:30
Hamburger SV
Magdeburg
15:30
Karlsruher
Greuther Furth
22:30
Nürnberg
Almanya - 3. Lig
Wehen
16:00
FC Viktoria Cologne
Osnabrück
16:00
Erzgebirge
Oldenburg
16:00
München
Ingolstadt
16:00
Borussia Dortmund II
SV Waldhof Mannheim 07
16:00
ER
SC Verl
Rot Weiss Essen
16:00
Duisburg
Dynamo Dresden
16:00
Hallescher FC
FSV Zwickau
16:00
SV Meppen 1912
1. FC Saarbrucken
16:00
SV 07 Elversberg
Fransa - Championnat National U19
Esof Vendee La Roche S Yon U19
13:30
Stade Rennais FC
AJ Auxerre
16:30
Torcy PVMF
Paris Saint Germain FC
16:30
Le Havre AC
FC Nantes
16:30
Stade Brestois 29
Le Mans FC U19
16:30
Stade Lavallois Mayenne
Montfermeil FC
21:00
JA Drancy
Fransa - Lig 1, Bayanlar
Ea Guingamp
15:45
Stade De Reims
Paris FC
15:45
Dijon FCO
Rodez Aveyron
15:45
Olympique Lyon
ASJ Soyaux-Charente
15:45
FC Fleury
Paris Saint-Germain FC
16:30
Le Havre AC
Fransa - Ligue 2
AS Saint-Etienne
17:00
Annecy FC
İtalya - Bahar Şampiyonası
US Lecce
13:00
Hellas Verona FC
Bologna FC
15:00
Cesena
Cagliari Calcio
15:00
Frosinone Calcio
Inter Milano
15:00
SSC Napoli
UC Sampdoria
15:00
AS Roma
Empoli FC
16:30
Torino FC
Sassuolo Calcio
17:00
AC Milan
Udinese Calcio
17:00
Atalanta BC
İtalya - Campionato Primavera 2
Reggina 1914
12:30
Imolese Calcio U19
Pordenone Calcio
13:00
Como 1907
Ternana Calcio U19
13:00
Cosenza Calcio
Pisa Calcio
13:00
FC Crotone
US Salernitana
13:00
Spezia Calcio
SS Monopoli
13:30
SS Lazio
Virtus Entella
13:30
Pescara Calcio
Genoa CFC
16:00
US Albinoleffe
Ascoli Calcio 1898 FC
16:00
Benevento Calcio
AC Reggiana 1919
16:30
AS Cittadella
Parma Calcio 1913
16:30
US Cremonese
LR Vicenza
16:30
AC Feralpisalo
AC Monza
16:30
Calcio Padova
Brescia Calcio
16:30
Spal
US Viterbese
16:30
Perugia
Venezia FC
17:00
US Alessandria Calcio 1912
İtalya - Serie A, Women
Fcf Como
14:30
AS Roma
Sampdoria Genoa
14:30
ACF Fiorentina
ASD Pomigliano
16:30
Parma Calcio
Juventus Turin
16:30
AC Milan
Inter Milano
17:00
Sassuolo Calcio
İtalya - Serie B
Cittadella
16:00
Ascoli
SPAL
16:00
SSC Bari
Perugia Calcio SPA
16:00
Brescia
AC Pisa 1909
16:00
FC Sudtirol Bolzano
Cosenza Calcio
16:00
Ternana Calcio
Benevento Calcio
16:00
Venezia FC
Parma
17:00
Genoa GFC
Palermo FC
17:00
Reggina 1914
Como 1907
18:15
Frosinone Calcio
İtalya - Serie C, Grup B
Carrarese Calcio
16:30
Aquila Montevarchi
Virtus Entella
16:30
Fermana FC
ASD Torres Sassari
16:30
Lucchese Libertas 1905
US Fiorenzuola
16:30
Olbia Calcio
ASD San Donato Tavarnelle
16:30
Vis Pesaro 1898
US Citta di Pontedera
19:30
Alessandria
Rimini FC 1912
19:30
AS Gubbio
USD Recanatese 1923
19:30
Imolese Calcio
US Ancona 1905
19:30
Reggiana
Cesena
19:30
Siena 1904
İtalya - Serie D, H Grubu
Barletta
22:00
US Bitonto Calcio
İtalya - Serie D,A Grubu
AC BRA
16:30
Pinerolo
Casale Fbc
16:30
Calcio Chieri 1955
Ac Legnano 1913
16:30
GS Castanese
Ssd Sanremese Calcio
16:30
Borgosesia Calcio
US Fezzanese 1930
17:00
Chisola Calcio
İtalya - Serie D,C Grubu
AC Virtus Bolzano
16:30
A.C. Mestre
İtalya - Serie D,D Grubu
US Corticella
16:30
Forli FC
Lentigione Calcio
16:30
Mezzolara Calcio
Prato
16:30
Asd Salsomaggiore Calcio
Ravenna
16:30
Ac Crema 1908
İtalya - Serie D,F Grubu
Fano
16:30
SSD Porto D Ascoli
Hollanda - Eredivisie,Kadınlar
PSV Eindhoven
20:00
AFC Ajax
Hollanda - Tweede Divisie
Katwijk
16:00
K.v.v. Quick Boys
FC Lisse
16:30
Spakenburg
Hardenberg
16:30
OFC Oostzaan
Rijnsburgse Boys
17:00
Amsterdamsche FC
Ijsselmeervogels
17:00
Excelsior Maassluis
Kozakken Boys
17:00
FC Volendam
Koninklijke HFC
17:30
Scheveningen
Jong Sparta Rotterdam
19:00
VV Noordwijk
Tec
20:00
De Treffers
Hollanda - U21 Knvb, Divisie 1
FC Groningen U21
16:30
ADO Den Haag U21
NAC Breda
16:45
Pec Zwolle U21
Feyenoord Rotterdam
17:00
de Graafschap U21
Almere City FC U21
18:00
FC Twente Heracles U21
Belçika - First Division B
RWD Molenbeek 47
18:00
Sl16 Football Campus
Lierse Kempenzonen
22:00
K Beerschot VA
Belçika - Süper Lig,Kadınlar
Standard Femina de Liege
15:30
RSC Anderlecht Bayanlar
SC Eendracht Aalst
17:30
FC Femina White Star Woluwe
Club Brugge KV
18:15
SV Zulte Waregem
Oud-Heverlee Leuven
21:00
KAA Gent
Portekiz - Campeonato Nacional, Kadınlar
Amora FC
14:00
SF Damaiense
FC Famalicao
14:00
CS Maritimo Madeira
CA Ouriense
16:00
Sc Braga
SCU Torreense
18:00
Vilaverdense FC
SL Benfica Lisbon
18:00
Clube de Albergaria
Valadares Gaia FC
18:00
Sporting CP
Portekiz - Liga Portugal 2
Oliveirense
14:00
UD Vilafranquense
Moreirense FC
17:00
Academico de Viseu FC
FC Porto B
18:30
Belenenses Lisbon
Nacional de Madeira
18:30
SCU Torreense
Portekiz - Liga Portugal 3
LGC Moncarapachense
14:00
Alverca
Gd Fontinhas
18:00
Real SC Queluz
Vitoria Guimaraes B
18:00
SC Sao Joao de Ver
CDC Montalegre
18:00
Varzim SC
AD Fafe
18:00
SC Braga B
FC Felgueiras 1932
20:00
CF Canelas 2010
Portekiz - U23 Şampiyonası
Sporting CP
14:00
CS Maritimo
CD Mafra U23
14:00
ER
Leixoes SC
Rio Ave
14:00
Portimonense
Gil Vicente FC
14:00
SC Farense U23
İskoçya - Lig 1
Airdrieonians FC
18:00
Clyde FC
Alloa Athletic FC
18:00
Peterhead
Dunfermline Athletic FC
18:00
Montrose
Kelty Hearts FC
18:00
Falkirk FC
Queen of The South FC
18:00
Edinburgh City FC
İskoçya - Lig 2
Bonnyrigg Rose
18:00
Annan Athletic FC
East Fife
18:00
Stirling Albion FC
Elgin City FC
18:00
Albion Rovers FC
Forfar Athletic FC
18:00
Stranraer
Stenhousemuir
18:00
Dumbarton FC
İskoçya - Şampiyona
Arbroath FC
18:00
Raith Rovers FC
Hamilton Academical FC
18:00
FC Dundee
Inverness Caledonian Thistle FC
18:00
Greenock Morton FC
Partick Thistle FC
18:00
Cove Rangers FC
ABD - Mls Preseason
Tlaxcala FC
20:00
Houston Dynamo
Vancouver Whitecaps FC
22:00
Charlotte FC
Orlando City SC
22:00
Fiu Panthers
Austin FC
22:00
El Paso Locomotive FC
Louisville City FC
23:00
Sporting Kansas City
Almanya - A-Junioren-Bundesliga Güney/Güneybatı
SV Darmstadt 98
13:00
FC Augsburg
VFB Stuttgart
14:00
TSG Hoffenheim
Eintracht Frankfurt
15:00
Karlsruher SC
1. FC Heidenheim
16:00
Bayern Münih
Almanya - A-Junioren-Bundesliga, Kuzey/Kuzeydoğu
SV Meppen
14:00
FC St Pauli
Dynamo Dresden
15:00
Berliner AK 07 U19
1. FC Union Berlin
15:00
Hansa Rostock
Almanya - Bayanlar Bundesliga
Freiburg
16:00
Vfl Wolfsburg
Almanya - Bölgesel Ligi Kuzeydoğu
Berliner AK 07
15:00
Dynamo
Babelsberg 03
15:00
Hertha BSC II
Almanya - Bölgesel Ligi, Kuzey
Hannover 96 (A)
15:00
Lubeck
Werder Bremen (A)
16:00
Blau-Weiss Lohne
Kickers Emden
16:00
SSV Jeddeloh II
Hamburg (A)
16:00
E. Norderstedt
Holstein Kiel II
16:00
BSV SW Rehden
Almanya - Bremen-Liga
Brinkumer
16:00
ESC Geestemunde
TUSPO Surheide
16:00
Werder Bremen (III)
TS Woltmershausen
17:00
BTS Neustadt
Blumenthaler SV
17:00
Vatan Sport
Almanya - Bundesliga 2 , Kadınlar
1. FFC Turbine Potsdam II
16:00
VfL Wolfsburg II
Almanya - Oberliga Hamburg
SV Curslack-Neuengamme 1919
17:00
Hamburger SV III
Altonaer FC Von 1893
17:30
Niendorfer TSV 1919
Almanya - Oberliga Niederrhein
ETB SW Essen
18:00
Sportfreunde Hamborn 07
Krefelder FC Uerdingen 05
20:00
SV Sonsbeck
Almanya - Oberliga Niedersachsen
FSV Schoningen 2011
16:00
HSC Hannover
Almanya - Oberliga NOFV Güney
SC Freital
15:30
Auerbach 1906
SV Blau-Weiss Zorbau
15:30
Budissa Bautzen
FC An Der Fahner Hohe
15:30
Neugersdorf
VFB 1921 Krieschow
15:30
FSV Wacker 90 Nordhausen
SG Union Sandersdorf
15:30
Plauen
FC Grimma
15:30
FC Einheit Wernigerode
Ludwigsfelder
15:30
Bischofswerdaer FV 1908
Almanya - Oberliga NOFV Kuzey
SpVgg Blau-Weiss 1890 Berlin
15:00
FSV Union Fuerstenwalde
Optik Rathenow
15:00
RSV Eintracht Stahnsdorf 1949
SV Tasmania Berlin
15:30
SG Dynamo Schwerin
MSV Pampow
16:00
BSV Eintracht Mahlsdorf
Rostocker FC
16:00
Hansa Rostock II
Almanya - Oberliga Westfalen
VfL Sportfreunde Lotte 1929
16:00
TUS Bovinghausen 04
Almanya - Regionalliga Batı
RW Oberhausen
16:00
1. FC Cologne II
1. FC Duren
16:00
19 Straelen
Fortuna Dusseldorf II
16:00
Borussia Monchengladbach II
SC Preussen 06 Munster
16:00
Alemannia Aachen
Wuppertaler
16:00
1. FC Bocholt
Rot Weiss Ahlen
16:00
SC Wiedenbruck
Fortuna Cologne
16:00
Wattenscheid 09
FC Schalke 04 II
16:00
SV Rodinghausen
1. FC Kaan-Marienborn
16:00
Lippstadt 08
Andorra - İkinci Lig
Santa Coloma B
22:30
CF Esperanca D Andorra
UE Engordany B
22:30
FC Rangers
Arjantin - Liga Profesional, Reserves
Rosario Central Res.
15:00
CA Tigre
Racing Club
15:00
Argentinos Juniors
CA Talleres de Cordoba
15:00
Atletico Tucuman Reserve
Arjantin - Primera C
CSD San Martin
23:00
CSD Liniers
CSCD Laferrere
23:00
Club Lujan
CA Victoriano Arenas
23:00
AD Berazategui
CA Atlas
23:00
CSDC Espanol
CA Puerto Nuevo
23:00
CA Ferrocarril Midland
Arjantin - Primera Division, Women
CA Huracan
15:00
CA Independiente
Gimnasia Y Esgrima La Plata
15:00
Social Atletico Television
CD UAI Urquiza
23:00
CA Banfield
Arjantin - Primera Nacional
Deportivo Moron
03:10 0 : 1 MS
MS
Club Almagro
Estudiantes Rio Cuarto
03:30 0 : 1 84'
84'
San Martin de Tucuman
CA Patronato Parana
23:00
Guillermo Brown
CA All Boys
23:00
Nueva Chicago
Arjantin - Profesyonel Lig
Newells Old Boys
02:00 1 : 0 MS
MS
Velez Sarsfield
CA Tigre
02:00 2 : 2 MS
MS
Club Atletico Rosario Central
CA Sarmiento
23:00
CA Barracas Central
Arsenal de Sarandi
23:00
Estudiantes de La Plata
Arnavutluk - Kategoria e Pare
Luz i Vogel
15:00
Flamurtari Vlore
KS Korabi Peshkopi
21:00
Flamurtari Vlore
KS Dinamo Tirana
21:00
KF Skenderbeu Korce
KS Terbuni Puke
21:00
KS Burreli
Lushnja
21:00
FK Tomori Berat
KS Besa Kavaje
21:00
KS Beselidhja
KF Turbina Cerrik
21:00
KF Apolonia Fier
KF Oriku
21:00
Luz i Vogel
Arnavutluk - Kategoria Superiore
KF Erzeni Shijak
16:00
KF Teuta
KF Laci
16:00
KF Egnatia Rrogozhine
KF Bylis Ballsh
16:00
FK Partizani Tirana
KS Kukesi
16:00
KS Kastrioti Kruje
Tiran
17:00
Vllaznia Shkoder
Avustralya - A-League, Women
Sydney FC
06:20
Melbourne City FC
Western United FC
07:00
Perth Glory FC
Melbourne Victory
07:00
Western Sydney Wanderers
Newcastle Jets
07:00
Canberra United FC
Avustralya - A-Ligi
Melbourne City FC
09:00
Macarthur FC
Sydney FC
09:00
Cental Coast Mariners FC
Adelaide United FK
11:45
Brisbane Roar FC
Perth Glory
14:30
Newcastle United Jets
Avustralya - NSW NPL 1
NSW Spirit
09:30
Northbridge FC
St George City FA
11:00
Rockdale Ilinden FC
Avusturya - ÖFB Stiegl Kupası
Wiener Sport-Club
20:00
Josko Ried
Azerbaycan - Premier Lig
FK KAPAZ
13:00
Karabağ FK
Neftchi Baku PFC
18:00
Sumgayit FK
Zira FK
18:00
Gabala FK
Sabah Masazir
18:00
Sabail FK
Keshla FK
18:00
PFK TURAN TOVUZ
BAE - 1. Division
Al Urooba UAE
16:15
Gulf FC
Masfoot Sports Club
16:15
Al-Hamriyah
AL-Rams
16:15
Baynounah
BAE - Arap Körfez Ligi
Shabab Al Ahli Dubai Club
16:30
Dibba Al Fujairah
Ajman Club
16:30
Al-Nasr Dubai CSC
FC Baniyas
19:15
Sharjah FC
Bangladeş - Premier Lig
Sheikh Jamal DC
12:15
Abahani Limited Dhaka
Sheikh Russel KC
12:15
Azampur FC Uttara
Bangladesh Police FC
12:15
Rahmatganj MFS
Bolivya - Profesyonel Lig
Libertad Gran Mamore
22:00
Vaca Diez
Botsvana - Premier League
Bdf Xi
16:30
Orapa United
Police Xi
17:00
Nico United
Township Rollers
17:00
Holy Ghost
Mogoditshane Fighters
17:00
Eleven Angels
Jwaneng Galaxy
17:00
Morupule Wanderers
Brezilya - Alagoano, Serie A
Cruzeiro Arapiraca AL
22:00
AA Coruripe AL
Brezilya - Amazonense
Princesa Dos Solimoes AM
21:30
Rio Negro AM
Amazonas FC A&M
22:30
Brezilya
Nacional FC A&M
22:30
EC Iranduba Amazonia AM
Brezilya - Baiano, 1 Divisao
Doce Mel EC BA
22:00
SD Juazeirense BA
Brezilya - Campeonato Tocantinense
Capital FC TO
22:00 3 : 0 MS
MS
Palmas TO
Gurupi TO
22:00
Tocantinopolis EC TO
Interporto FC TO
23:00
Tocantins TO
Brezilya - Candango, 1. Divisao
Brasiliense FC DF
01:00
SE Gama DF
Paranoa EC DF
21:00
Brasilia FC DF
Brezilya - Capixaba, Serie A
Serra FC ES
02:00
Rio Branco AC ES
Vilavelhense ES
23:00
Atletico Itapemirim ES
Brezilya - Catarinense
Concordia AC SC
22:00
Chapecoense SC
Avai FC SC
22:30
Figueirense FC SC
Brezilya - Cearense, Serie B
Itapipoca CE
21:30
ER
Tiradentes CE
Guarany SC CE
21:30
Crateus CE
Brezilya - Copa Alagoas
CS Alagoano AL
21:00
CR Brasil AL
Dinamo FC AL
21:00
CS Esportiva AL
Brezilya - Copa do Nordeste
Nautico PE
23:30
CR Brasil AL
Ceara SC CE
23:30
Sampaio Correa FC MA
Brezilya - Gaucho
Gremio FB Porto Alegrense RS
22:30
CE Aimore
Brezilya - Goiano, 1. Lig
Ipora GO
21:30
Brezilya
Goianesia EC GO
22:00
Vila Nova FC GO
Brezilya - Maranhense, Serie A
Pinheiro AC MA
23:00
Cordino
Brezilya - Mato-Grossense
Dom Bosco MT
22:30
Cuiaba EC MT
Brezilya - Mineiro
EC Democrata MG
02:30 1 : 1 MS
MS
Athletic Club Sjdr MG
Democrata SL MG
22:00
Villa Nova AC MG
America FC MG
22:30
Cruzeiro EC MG
Pouso Alegre MG
23:00
CA Patrocinense MG
Brezilya - Paraense, Serie A
Castanhal EC PA
15:45
ER
Sao Francisco PA
Aguia De Maraba PA
22:00
ER
Clube DO Remo PA
Brezilya - Paulista Serie A1
EC Sao Bento SP
21:30
Mirassol FC SP
Guarani FC SP
22:00
Red Bull Bragantino SP
Ferroviaria
22:00
Sao Bernardo FC
Brezilya - Paulista, Serie A2
EC Xv de Novembro Piracicaba SP
17:00
Gremio Novorizontino SP
Primavera SP
21:00
Rio Claro FC SP
AD Sao Caetano SP
21:00
Monte Azul SP
Comercial SP
22:00
EC Taubate SP
EC Lemense SP
23:00
Portuguesa Santista
Brezilya - Paulista,Serie A3
Capivariano SP
21:00
Brezilya
EC Sao Bernardo SP
21:00
Desportivo Brasil SP
RIO PRETO SP
21:00
Bandeirante EC SP
Gremio Osasco Audax EC SP
22:00
Matonense SP
Red Bull Brasil SP
22:00
Marilia AC SP
Sao Jose EC SP
22:00
Uniao Suzano AC SP
Brezilya - Pernambucano
Retro FC PE
22:00
Porto PE
Salgueiro AC PE
22:30
Santa Cruz FC PE
Brezilya - Piauiense, Serie A
4 de Julho EC PI
21:45
Fluminense EC PI
River PI
22:00
AA Corisaba PI
Brezilya - Potiguar
Potyguar Cn Seridoense RN
22:00
ACD Potiguar RN
Brezilya - Sergipano
AD Confianca SE
22:00
Estanciano SE
Lagarto SE
22:00
Dorense FC SE
Burundi - Ligue A
Athletico Olympic
14:00
Vitalo FC
Bujumbura City FC
16:00
Tigre Noir Ruyigi
Cebelitarık - Ulusal Lig
Glacis United FC
18:00
Lynx FC
Manchester 62 FC
20:30
Europa Point FC
Çekya - 1st Division
FK Jablonec
17:00
FC Fastav Zlin
FK Teplice
17:00
FC Banik Ostrava
SK Dynamo Ceske Budejovice
17:00
FC Slovan Liberec
FC ZBROJOVKA Brno
17:00
FC Viktoria Plzen
1 FC Slovacko Uherske Hradiste
17:00
SK Sigma Olomouc
Sparta Prague
17:00
FK Mlada Boleslav
FC Hradec Kralove
17:00
Bohemians Prag 1905
FK Pardubice
20:00
SK Slavia Prag
El Salvador - Primera Division, Reserves, Clausura
Jocoro FC U20
21:30
CD Luis Angel Firpo U20
Endonezya - Liga 1
Barito Putera
11:15
Rans Cilegon FC
Arema FC
11:30
PSM Makassar
Persik Kediri
12:00
Psis Semarang
Persis Solo
14:15
Borneo Samarinda
Persib Bandung
16:45
PSM Makassar
Fildişi Sahili - Lig 1
Bouake FC
18:30
Stade D´abidjan
ES Bafing
18:30
Lys Sassandra
FC San Pedro
20:45
SC Gagnoa
Filistin - West Bank League
Islami Qalqilya
16:00
Shabab Al Amari
Mosaset AL Bireh
16:00
Shabab Al-Dhahiriya
Ahli Al Khalil
16:00
Shabab Alsamu
Finlandiya - Lig Kupası
FC Inter Turku
15:00
IFK Mariehamn
FC Haka Valkeakoski
15:45
Tampereen Ilves
Seinajoen JK
15:45
Vaasan Palloseura
FC Honka
16:00
FC KTP Kotka
Kuopion Palloseura
16:00
AC Oulu
Galler - Cymru Championship South
Taffs Well
17:00
Goytre Utd.
Galler - Cymru Championship, North
Gresford Athletic
17:00
Holyhead Hotspur
Conwy Borough
17:00
Guilsfield FC
Mold Alexandra FC
17:00
CEFN Druids AFC
Ruthin Town
17:30
Porthmadog
Galler - FAW Gal Kupası
Bala Town FC
17:00
Briton Ferry Llansawel
Connahs Quay Nomads FC
17:00
Airbus UK Broughton
Cwmbran Celtic
17:00
The New Saints
Gana - Premier Lig
Tamale City FC
18:00
Kotoku Royals
Güney Afrika - Premier futbol Ligi
Chippa United FC
16:30
Stellenbosch FC
L. Golden Arrows
16:30
Royal AM FC
Orlando Pirates FC
16:30
Mamelodi Sundowns
Supersport United
18:30
Cape Town City FC
Marumo Gallants FC
21:00
Sekhukhune United
Güney Afrika - Ulusal 1.Lig
Polokwane City
16:30
Cape Town Spurs
Tshakhuma Tsha Madzivhandila
16:30
Platinum City Rovers
University of Pretoria FC
16:30
Uthongathi FC
Hungry Lions
16:30
Jdr Stars
Hindistan - Hindistan Süper Ligi
Mumbai City FC
15:00
Hyderabad FC
Northeast United FC
17:00
Jamshedpur FC
Hindistan - I-Ligi
Sreenidi Deccan FC
11:30
Churchill Brothers SC
Hırvatístan - 1st HNL
NK Lokomotiva Zagreb
17:00
NK Osijek
NK Slaven Belupo
19:30
GNK Dinamo Zagreb
HNK Gorica
20:00
Sibenik
HNK Hajduk Split
20:00
HNK Rijeka
Hong Kong, Çin - Birinci Lig
Wofoo Tai Po
10:00
Eastern SC
Hk U23 Football Team
13:00
Southern District FC
İngiltere - Federasyon Kadınlar Süper Ligi
Leicester City WFC
14:30
Manchester City WFC
Aston Villa WFC
15:30
Brighton and Hove Albion WFC
İngiltere - Isthmian Football Leag.
Aveley
18:00
Bowers & Pitsea FC
Billericay Town
18:00
Enfield Town
Bishop´s Stortford
18:00
Corinthian Casuals
Bognor Regis
18:00
Brightlingsea Regent
Carshalton Athletic
18:00
Canvey Island
Folkestone Invicta
18:00
Hornchurch
Hastings United FC
18:00
Margate FC
Herne Bay FC
18:00
Horsham FC
Lewes
18:00
Kingstonian FC
Potters Bar Town
18:00
Haringey Borough FC
Wingate & Finchley
18:00
Cray Wanderers
İngiltere - Konferans Güney
Chelmsford City
18:00
Bath City FC
Cheshunt FC
18:00
Hemel Hempstead Town
Chippenham Town
18:00
Braintree Town FC
Eastbourne Borough
18:00
Taunton Town
Ebbsfleet United FC
18:00
Havant & Waterlooville
Hungerford Town
18:00
Oxford City
Slough Town
18:00
Dover Athletic
ST Albans City
18:00
Hampton & Richmond Borough FC
Tonbridge Angels
18:00
Worthing FC
Welling United
18:00
Dartford FC
Weymouth FC
18:00
Dulwich Hamlet
Concord Rangers
18:00
Farnborough FC
İngiltere - Konferans Kuzey
AFC Fylde
18:00
Curzon Ashton
Alfreton Town FC
18:00
Boston United FC
Banbury United
18:00
Kettering Forest
Buxton FC
18:00
Kings Lynn Town
Chester FC
18:00
Spennymoor Town FC
Chorley FC
18:00
Southport
Darlington
18:00
AFC Telford United
Farsley Celtic
18:00
Hereford FC
Gloucester
18:00
Bradford Park Avenue AFC
Kidderminster Harriers FC
18:00
Scarborough Athletic
Leamington FC
18:00
Blyth Spartans AFC
Peterborough Sports FC
18:00
Brackley Town FC
İngiltere - Northern Premier League
Ashton United FC
18:00
Morpeth Town
Bamber Bridge
18:00
Stalybridge Celtic
G´borough Trinity
18:00
Whitby Town
Hyde United
18:00
Warrington Rylands 1906 FC
Liversedge
18:00
Belper Town FC
Marske United Fc
18:00
Guiseley AFC
Matlock Town
18:00
FC United Of Manchester
Nantwich Town
18:00
Atherton Collieries AFC
Radcliffe FC
18:00
Marine FC
South Shields
18:00
Lancaster City
Warrington Town
18:00
Stafford Rangers
İngiltere - Southern Football League, Premier Division South
Chesham United
18:00
Hendon
Hanwell Town
18:00
Bracknell Town
Harrow Borough
18:00
Beaconsfield Town
Hartley Wintney
18:00
Metropolitan Police
Heyes & Yeading
18:00
North Leigh FC
Poole Town
18:00
Gosport Borough
Salisbury FC
18:00
Plymouth Parkway
Swindon Supermarine
18:00
Weston Super Mare
Tiverton Town
18:00
Dorchester Town
Truro City
18:00
Yate Town
Winchester City FC
18:00
Merthyr Town
İngiltere - Southern Football League,Premier Division Central
Tamworth
17:00
Mickleover FC
Alvechurch
18:00
Nuneaton Borough FC
Barwell FC
18:00
Royston Town
Bedford Town
18:00
Leiston
Bromsgrove Sporting
18:00
Hednesford Town
Coalville Town
18:00
AFC Rushden And Diamonds
Needham Market FC
18:00
Kıngs Langley
Rushall Olympic
18:00
Redditch United
St Ives Town
18:00
Hitchin Town
Stourbridge
18:00
Basford United
Stratford Town
18:00
Ilkeston Town FC
İspanya - Tercera Federacion, Group 1
RC Deportivo Fabril
18:15
CD Estradense
İspanya - Tercera Federacion, Group 10
Conil CF
18:15
AD Ceuta B
İspanya - Tercera Federacion, Group 11
CD Llosetense
18:00
UD Collerense
CE Mercadal
18:00
CD Manacor
CE Andratx
18:30
UD Poblense
FC Inter Manacor
18:30
CE Santanyi
CD Constancia
18:30
PE Sant Jordi
İspanya - Tercera Federacion, Group 12
UD San Fernando
00:00 1 : 1 MS
MS
UD Las Palmas Atletico
CF Panaderia Pulido
15:00
UD Tenerife Sur Ibarra
UD Tamaraceite
15:30
CD Santa Ursula
Estrella CF
20:00
UD Gran Tarajal
CD Union Sur Yaiza
20:30
Arucas CF
İspanya - Tercera Federacion, Group 13
El Palmar CF-Estrella Grana
15:00
Alcantarilla FC
CA Pulpileno
15:00
CD Bullense
Union Molinense CF 2020
15:00
Ucam Murcia II
CF Lorca Deportiva
15:00
Racing Murcia
FC La Union Atletico
15:00
Club Deportiva Minera
Muleno CF
15:00
Real Murcia (A)
Cap Ciudad de Murcia
15:00
CD Cieza
İspanya - Tercera Federacion, Group 14
UP Plasencia
18:30
İspanya
İspanya - Tercera Federacion, Group 15
İspanya
18:00